Кафедра фізичної терапії, ерготерапії, фізичної культури і спорту

 

kafedra-fizio

  Вперше на Хмельниччині фахівців з фізичної реабілітації, а на сучасному етапі фізичних терапевтів, ерготерапевтів почали готувати в нашому інституті на кафедрі фізичної реабілітації з 2001 р.

  Першою завідувачкою кафедри була к.біолог.н. Л.Г. Васил’євих, в подальшому кафедру очолював д.біолог.н., професор В.П. Мурза.

  З 2018 р. кафедра має назву фізичної терапії, ерготерапії, фізичної культури і спорту та готує фахівців за спеціальностями: «Фізична терапія, ерготерапія» та «Фізична культура і спорт» за освітніми ступенями «бакалавр», «магістр». Завідувачем кафедри є к.пед.н., доцент Л.С. Кравчук. Професорсько-викладацький склад кафедри – 14 осіб, з яких 2 доктори наук, 2 професора, 6 кандидатів наук, 4 доцентів, тренер міжнародного класу, заслужені тренери України, майстри спорту, а саме: М.Є. Чайковський – д.пед.н., професор, Заслужений тренер України, О.М. Мозолєв – д.пед.н., професор, В.І. Пуча – ЗМСУ, Заслужений тренер України, Ю.В. Дутчак – к.фіз.вих., доцент, Л.С. Кравчук – к.пед.н., доцент, В.В. Крупа – к.пед.н., доцент, В.П. Фесенко – к.мед.н., доцент, М.М. Шпілевська – к.мед.н., доцент, О.А. Малоголовка – к.мед.н., М.А. Хмара – МСУ, Г.І. Бабчук, Т.Б. Криштофор, В.М. Матвійчук, О.І. Савчук.

  Викладачі кафедри систематично підвищують свою професійну майстерність, беручи участь у конференціях, круглих столах та тренінгах, проходять спеціалізовані курси та стажування, переймаючи досвід провідних фахівців з ерготерапії, фізичної культури і спорту. Щорічно студенти кафедри беруть активну участь у Всеукраїнських студентських олімпіадах і конкурсах з фізичної реабілітації, стають їх переможцями та призерами, отримують іменні стипендії та премії, мають неодноразові нагороди на обласних, всеукраїнських, міжнародних спортивних змаганнях.

  Завдяки професійній майстерності викладацького складу випускники кафедри працюють: асистентами фізичного терапевта, ерготерапевта, фахівцями з фізичної реабілітації в реабілітаційних центрах, інструкторами (методистами) з фізичної реабілітації у дошкільних закладах, школах-інтернатах, навчально-реабілітаційних центрах, профілакторіях, тренерами у спортивних клубах, спортивно-оздоровчих таборах, інструкторами з оздоровчого фітнесу, фахівцями у галузі фізичного виховання, спорту та рекреації, методистами з фізичної та оздоровчої фізичної культури, вчителями з фізичного виховання та основ здоров’я у закладах освіти, фахівцями із менеджменту і управління спортом.

 

Зворотній зв'язок

29009, м. Хмельницький, вул. Ярослава Мудрого, 2а

  • dummy (096) 399 3700

  • dummy (0382) 70-45-56

  • dummy hist_ukraine@ukr.net

212025
Сьогодні
Вчора
Цього тижня
Минулого тижня
Цього місяця
Минулого місяця
Всього
986
1193
3244
200989
21692
56399
212025

Підпишись на новини

Введи свій E-Mail, і ми надішлемо тобі ще більше новин!

Пошук