Публічна інформація

1. Громадське обговорення освітніх програм

2. Основні офіційні документи

3. Зразки документів про освіту

УВАГА!!! 29 січня 2021 року Міністерством юстиції України зареєстровано наказ Міністерства освіти і науки України від 25.01.2021 № 102 «Про затвердження форм документів про вищу освіту (наукові ступені) та додатка до них, зразка академічної довідки».

Зокрема, в пункті 3 наказу йдеться про те, що в дипломах молодшого бакалавра, бакалавра, магістра, які видаються закладами вищої освіти, може зазначатися інформація про особливі досягнення та/або відзнаки здобувачів освіти з урахуванням положень пункту 10 частини другої статті 36 Закону України «Про вищу освіту».

Звертаємо увагу, що позначку про відзнаку ставлять у дипломі про вищу освіту. Відповідно до наказу, в пункті 1 приміток до форми диплома молодшого бакалавра, бакалавра, магістра вказано, що рядок із записом про додаткову інформацію передбачається в разі відзнаки.

Відомості про особливі досягнення та/або відзнаки також зазначаються в пункті 6.2.4 додатка до диплома європейського зразка.

 Форми дипломів та додаток

4. Академічна доброчесність

       Нормативні документи

      Кодекс академічної доброчесності

      Положення про запобігання та виявлення академічного плагіату в наукових, навчально-методичних, кваліфікаційних та навчальних роботах у Відкритому міжнародному університеті розвитку людини «Україна»

      Форми декларацій про академічну доброчесність

5. Антикорупційні заходи

6. Звіти фінансові

7. Звіти директорів

 

Зворотній зв'язок

29009, м. Хмельницький, вул. Ярослава Мудрого, 2а

Пошук