Склад відбіркової комісії

СКЛАД ВІДБІРКОВОЇ КОМІСІЇ

Голова комісії – Чайковський Михайло Євгенович, директор інституту.

Заступник голови – Луцкевич Наталія Іванівна, заступник директора з навчально-виховної роботи.

Відповідальний секретар – Польовик Ольга Віталіївна, доцент кафедри психології та соціальної роботи.

Уповноважена особа з питань прийняття та розгляду електронних заяв – Островська Наталія Олександрівна, завідувач науково-методичного відділу.

Члени комісії:

  1. Добровіцька Олена Олександрівна, завідувач Інформаційно-комп’ютерного центру;
  2. Неклюєнко Тетяна Василівна, завідувач відділу навчально-виховної роботи;
  3. Кравчук Людмила Степанівна, завідувач кафедри фізичної терапії, ерготерапії, фізичної культури і спорту;
  4. Кондратюк Світлана Миколаївна, завідувач кафедри психології та соціальної роботи;
  5. Лучко Юлія Іванівна, завідувач кафедри правових та інформаційних технологій;
  6. Клочкова Маріна Ігорівна, президент студентського самоврядування.

 

СКЛАД ПРЕДМЕТНИХ ЕКЗАМЕНАЦІЙНИХ КОМІСІЙ

 

Предметна комісія з української мови та літератури

Голова комісії –   Дика Любов Леонтіївна, кандидат філологічних наук, доцент.

Члени комісії:     

Ющишина Оксана Миколаївна, кандидат філологічних наук;

Константінова Світлана Володимирівна, старший викладач

 

Предметна комісія з історії України

Голова комісії –   Чайковський Михайло Євгенович, доктор педагогічних наук, професор.

Члени комісії:     

Мороз Ігор Іванович, кандидат політичних наук, доцент кафедри правових та інформаційних технологій;

Поліщук Валентина Василівна, вчитель історії, вчитель вищої категорії, старший вчитель Хмельницького НВК № 4.

 

Предметна комісія з біології

Голова комісії –   Кравчук Людмила Степанівна, кандидат педагогічних наук, доцент.

Члени комісії:     

Крупа Валентина Володимирівна, кандидат педагогічних наук, доцент;

Васил’євих Людмила Григорівна, кандидат біологічних наук.

 

Предметна комісія з іноземної мови

Голова комісії –   Константінова Світлана Володимирівна, старший викладач.

Члени комісії:     

Ющишина Оксана Миколаївна, кандидат філологічних наук;

Яровець Оксана Григорівна, викладач.

 

Предметна комісія з хімії

Голова комісії –   Васил’євих Людмила Григорівна, кандидат біологічних наук.

Члени комісії:     

Матвєєва Світлана Михайлівна, вчитель хімії, вчитель вищої категорії НВК №2 м. Хмельницького;

Луцкевич Наталія Іванівна, старший викладач.

 

Предметна комісія з географії

Голова комісії –   Курняк Лариса Миколаївна, кандидат філософських наук, доцент.

Члени комісії:     

Лиса Людмила Едуардівна, вчитель географії, вчитель вищої категорії, вчитель-методист НВК №2 м. Хмельницького.

 

Предметна комісія з математики

Голова комісії –   Лучко Юлія Іванівна, кандидат педагогічних наук.

Члени комісії:     

Геделевич Єлена Василівна, старший викладач;

Бейдерман Броніслава Володимирівна, вчитель математики, вчитель вищої категорії, вчитель-методист Хмельницького ліцею № 17.

 

Предметна комісія з фізики

Голова комісії –   Сендель Тетяна Іванівна, вчитель фізики, вчитель вищої категорії, вчитель-методист Хмельницької спеціалізованої ЗОШ І-ІІІ ступенів №1.

Члени комісії:     

Ковальський Станіслав Станіславович, вчитель фізики НВК №2 м. Хмельницького;

Кот Наталія Сергіївна, вчитель фізики Хмельницької спеціалізованої ЗОШ І-ІІІ ступенів №1.

 

Предметна комісія для проведення творчого конкурсу зі спеціальності 017 «Фізична культура і спорт»

Голова комісії –   Пуча Володимир Іванович, заслужений тренер України, професор.

Члени комісії:     

Дутчак Юрій Васильович, кандидат наук з фізичного виховання і спорту, доцент;

Савчук Олег Ігорович, старший викладач.

 

Комісія для проведення співбесід

Голова комісії –   Луцкевич Наталія Іванівна, заступник голови відбіркової комісії, старший викладач.

Члени комісії:     

Кравчук Людмила Степанівна, кандидат педагогічних наук, доцент;

Дика Любов Леонтіївна, кандидат філологічних наук, доцент;

Константінова Світлана Володимирівна, старший викладач;

Лучко Юлія Іванівна, кандидат педагогічних наук;

Курняк Лариса Миколаївна, кандидат філософських наук, доцент;

Мороз Ігор Іванович, кандидат політичних наук, доцент кафедри правових та інформаційних технологій;

Сендель Тетяна Іванівна, вчитель фізики, вчитель вищої категорії, вчитель-методист Хмельницької спеціалізованої ЗОШ І-ІІІ ступенів №1.

 

СКЛАД ФАХОВИХ АТЕСТАЦІЙНИХ КОМІСІЙ

 

Для вступу на спеціальність 053 «Психологія»

Голова комісії –   Кондратюк Світлана Миколаївна, кандидат психологічних наук, доцент.

Члени комісії:     

Волинець Наталія Валентинівна, доктор психологічних наук, доцент;

Левицька Людмила Вікторівна, кандидат психологічних наук, доцент.

 

Для вступу на спеціальність 231 «Соціальна робота»

Голова комісії –   Островська Наталія Олександрівна, кандидат педагогічних наук.

Члени комісії:     

Ковтун Олександр Сергійович, кандидат соціологічних наук;

Клик Світлана Едуардівна, викладач.

 

Для вступу на спеціальність 227 «Фізична терапія, ерготерапія»

Голова комісії –   Шпілевська Марія Максимівна, кандидат медичних наук, доцент.

Члени комісії:     

Антонецька Наталія Борисівна, кандидат медичних наук;

Матвійчук Вікторія Маноліївна, старший викладач.

 

Для вступу на спеціальність 014 «Середня освіта

(біологія, здоров’я людини)»

Голова комісії –   Кравчук Людмила Степанівна, кандидат педагогічних наук, доцент.

Члени комісії:     

Крупа Валентина Володимирівна, кандидат педагогічних наук, доцент;

Васил’євих Людмила Григорівна, кандидат біологічних наук.

 

Для вступу на спеціальність 017 «Фізична культура і спорт»

Голова комісії –   Пуча Володимир Іванович, заслужений тренер України, професор.

Члени комісії:     

Дутчак Юрій Васильович, кандидат наук з фізичного виховання і спорту, доцент;

Савчук Олег Ігорович, старший викладач.

 

Для вступу на спеціальність 081 «Право»

Голова комісії –   Бернюков Анатолій Миколайович, доктор юридичних наук, доцент.

Члени комісії:     

Мозолюк-Боднар Людмила Миколаївна, кандидат юридичних наук;

Пасічник Ярослав Сергійович, кандидат юридичних наук.

 

Для вступу на спеціальність 029 «Інформаційна, бібліотечна та архівна справа»

Голова комісії –   Лучко Юлія Іванівна, кандидат педагогічних наук.

Члени комісії:     

Дика Любов Леонтіївна, кандидат філологічних наук, доцент;

Добровіцька Олена Олександрівна, кандидат педагогічних наук.

 

Атестаційна комісія з іноземних мов для здобуття ступеня магістра

Голова комісії –   Константінова Світлана Володимирівна, старший викладач.

Члени комісії:     

Ющишина Оксана Миколаївна, кандидат філологічних наук;

Яровець Оксана Григорівна, викладач.

 

 

СКЛАД АПЕЛЯЦІЙНИХ КОМІСІЙ

 

Для розгляду апеляцій вступників

на основі повної загальної середньої освіти

Голова комісії – Приступа Микола Іванович, кандидат економічних наук, доцент, заступник директора з організаційних питань та розвитку.

Члени комісії:    

Грицюк Людмила Станіславівна, вчитель історії, вчитель вищої категорії, вчитель-методист Хмельницької спеціалізованої ЗОШ І-ІІІ ступенів №1.

Гринчук Віктор Васильович, вчитель математики НВК №4 м. Хмельницького, вчитель вищої категорії, старший вчитель;

Новченкова Катерина Дмитрівна, вчитель хімії, вчитель вищої категорії, вчитель-методист Хмельницького ліцею № 17;

Кащук Тетяна Миколаївна, вчитель географії НВК №4 м. Хмельницького, вчитель вищої категорії, вчитель-методист;

Ямкова Тетяна Валеріївна, вчитель фізики НВК №4 м. Хмельницького, вчитель вищої категорії, старший вчитель;

Дудар Оксана Анатоліївна, вчитель української мови та літератури, вчитель вищої категорії, вчитель-методист НВК № 2;

Карнаухова Марина Миколаївна, вчитель біології, вчитель вищої категорії, вчитель-методист НВК № 2;

Навроцька Любов Григорівна, вчитель англійської мови, вчитель вищої категорії, вчитель-методист НВК № 2;

Дрюков Олександр Володимирович, кандидат наук з фізичного виховання і спорту, доцент;

Клочкова Марина Ігорівна, президент студентського самоврядування.

 

Для розгляду апеляцій вступників на основі освітньо-кваліфікаційних рівнів молодшого спеціаліста та спеціаліста, освітньо-професійного ступеня фахового молодшого бакалавра та ступенів вищої освіти бакалавра, магістра

 

Голова комісії –   Приступа Микола Іванович, кандидат економічних наук, доцент, заступник директора з організаційних питань та розвитку.

Члени комісії:     

Дунець Лілія Миколаївна, кандидат психологічних наук, доцент;

Корабльова Олена Олександрівна, старший викладач;

Малоголовка Олександр Андрійович, кандидат медичних наук;

Дрюков Олександр Володимирович, кандидат наук з фізичного виховання і спорту, доцент;

Кожушко Олена Олегівна, кандидат юридичних наук;

Теленько Богдан Петрович, доцент;

Клочкова Марина Ігорівна, президент студентського самоврядування.

 

Зворотній зв'язок

29009, м. Хмельницький, вул. Ярослава Мудрого, 2а

  • dummy (096) 399 3700

  • dummy (0382) 70-45-56

  • dummy hist_ukraine@ukr.net

Пошук