Склад відбіркової комісії

ВІДБІРКОВА КОМІСІЯ:

Адреса: м. Хмельницький, вул. Я. Мудрого, 2а, 29009

Телефон: (0382) 70-45-16, моб. 0963993700, 0961677938

Факс: (0382) 70-45-56

Прийомні дні: понеділок-п’ятниця: 9:00-18:00

 

з 30.06.2021 по 23.08.2021 р.

Понеділок-п’ятниця: 9:00-19:00

Субота-неділя: 10:00-15:00

 

ГРАФІК ПРИЙОМУ З ОСОБИСТИХ ПИТАНЬ КЕРІВНИЦТВОМ ВІДБІРКОВОЇ КОМІСІЇ

Голова відбіркової комісії Хмельницького фахового коледжу – Чайковський Михайло Євгенович

щопонеділка 14:00-17:00

 

Відповідальний секретар відбіркової комісії – Польовик Ольга Віталіївна

понеділок-п’ятниця 9:00-18:00

 

Посилання:

сайт для подачі електронних заяв http://ez.osvitavsim.org.ua (діє з 1 липня)

сайт Українського центру оцінювання якості освіти   https://zno.testportal.com.ua

 

СКЛАД ВІДБІРКОВОЇ КОМІСІЇ

Голова відбіркової комісії – Чайковський Михайло Євгенович

Відповідальний секретар відбіркової комісії – Польовик Ольга Віталіївна

Уповноважена особа відбіркової комісії з питань прийняття та розгляду електронних заяв – Неклюєнко Тетяна Василівна, старший викладач циклової комісії з соціально-гуманітарних дисциплін

Члени відбіркової комісії:

  1. Добровіцька Олена Олександрівна, к.пед.н., старший викладач циклової комісії з природничо-математичних дисциплін;
  2. Якименко Андрій Анатолійович, голова циклової комісії з права;
  3. Борищук Марія Миколаївна, представник студентського самоврядування.

 

 

СКЛАД ПРЕДМЕТНИХ КОМІСІЙ

Предметна комісія з української мови та літератури

Голова комісії – Дика Любов Леонтіївна, к.філол.н., доцент, старший викладач циклової комісії з соціально-гуманітарних дисциплін;

Члени комісії:    Константінова Світлана Володимирівна, старший викладач циклової комісії з соціально-гуманітарних дисциплін;

Яровець Оксана Григорівна, викладач циклової комісії з соціально-гуманітарних дисциплін.

 

Предметна комісія з історії України

Голова комісії –  Вальчук Анатолій Миколайович, к.філос.н. старший викладач циклової комісії з соціально-гуманітарних дисциплін.

Члени комісії:    Якименко Андрій Анатолійович, голова циклової комісії з правознавства.

Мороз Ігор Іванович,  к.політ.н., старший викладач циклової комісії з соціально-гуманітарних дисциплін.

 

Предметна комісія з іноземної мови

Голова комісії –   Константінова Світлана Володимирівна, старший викладач циклової комісії з соціально-гуманітарних дисциплін.

Члени комісії:      Яровець Оксана Григорівна, старший викладач циклової комісії з соціально-гуманітарних дисциплін;

Ющишина Оксана Миколаївна, старший викладач кафедри української філології Хмельницького національного університету.

 

Предметна комісія з біології

Голова комісії –   Кравчук Людмила Степанівна, к.пед.н., доцент, завідувач кафедри фізичної терапії, ерготерапії, фізичної культури і спорту.

Члени комісії:      Крупа Валентина Володимирівна, к. пед. н., доцент, доцент, старший викладач циклової комісії природничо-математичних дисциплін;

Васил’євих Людмила Григорівна, к.біол.н., доцент кафедри фізичної терапії, ерготерапії, фізичної культури і спорту.

 

Предметна комісія з математики

Голова комісії –   Лучко Юлія Іванівна, к. пед.н., завідувач кафедри правових та інформаційних технологій.

Члени комісії:      Геделевич Єлена Василівна, голова циклової комісії з природничо-математичних;

Бейдерман Броніслава Володимирівна, вчитель математики Хмельницького ліцею № 17, вчитель вищої категорії, вчитель-методист.

 

СКЛАД ФАХОВИХ АТЕСТАЦІЙНИХ КОМІСІЙ:

Голова комісії –   Якименко Андрій Анатолійович, голова циклової комісії з правознавства.

Члени комісії:      Мозолюк-Боднар Людмила Миколаївна, к.ю.н., старший викладач циклової комісії з правознавства;

Пасічник Ярослав Сергійович, к.ю.н., старший викладач циклової комісії з соціально-гуманітарних дисциплін.

Зворотній зв'язок

29009, м. Хмельницький, вул. Ярослава Мудрого, 2а

  • dummy (096) 399 3700

  • dummy (0382) 70-45-56

  • dummy hist_ukraine@ukr.net

Пошук